Kullanım Koşulları

Kodlama.net sitesi üzerinde bulunan içeriklerin tamamı yazara ait olup içeriklerin düzenlenmesi ve güncellenmesi hakkı saklıdır.

İçeriklerdeki güncel olmayan konular ve işlem yönergeleri ile ilgili eski, geçerliliğini yitirmiş olan kısımların işlenmesi sırasında oluşacak hatalar ve sorunlar tamamen okuyucuya ait olup, oluşacak zarar ve ziyanın tamamı okuyucuya aittir. Hiçbir koşulda yazar oluşan aksaklık ya da sorunlardan sorumlu tutulamaz.

İçeriklere eklenen yorumlar onay durumuna istinaden yayınlanmaktadır. Yazar içeriklere girilmiş okuyucu yorumlarını onaylama ya da onaylamama konusunda özgür ve tek karar vericidir.

Yorumlar içerisinde argo, küfür içeren kelimeler kullanılması yasaktır. Bu şekilde eklenen yorumlar kesinlikle ama kesinlikle yayımlanmayacaktır.

Yorum ekleyen okuyucuların e-posta adresleri ile birlikte girmiş oldukları isim ve IP adresleri sisteme kayıtlı tutulmaktadır. Yoruma ilişkin uygunsuz içerik, küfür, hakaret gibi durumlar olması dahilinde sistem üzerindeki kayıtlı bilgileriniz ile yasal yollara başvurma hakkımız saklıdır.