IM-Creator: Mükemmel HTML5 Siteler Yaratın

Hızlı ve karmaşık olmayan bir yoldan rahatlıkla internet siteleri yapabilmeyi isterdiniz değil mi ? Bir de bunu hiçbir şekilde kodlamaya gerek kalmadan yapabildiğinizi düşündüğünüzde yemede yanında yat diyebiliriz.

Hiçbir programlama ve grafik bilgisine sahip değilken bile kendiniz için HTML5 teknolojisi ile web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu nimeti bize sunan internet sitesi ise IM-Creator. Üstelik ücretsiz olarak web siteleri oluşturabilmemize de olanak sağlamaktadır. Dilerseniz profesyonel destek almak ve domain sağlanması, mail server desteği v.b ihtiyaçlarınıza karşılık bulmak için aylık 27$’dan başlayan fiyatlar ile profesyonel paketi seçebilirsiniz. Ancak bu hizmet kesinlikle ilk anda düşündüğünüz gibi bize göre biraz pahalı.

IM-Creator’ü tanıtırken onun bir visual editör olduğunu düşünmeniz gerekli. Herşey bloklar halinde yerli yerinde ve siz bu blokları düzenleyerek içeriğinizi kolayca oluşturabilirsiniz. En başında da belirttiğimiz gibi kodlama gerekmez. Word içerisinde metin düzenlediğinizi ve resimleri değiştirdiğinizi düşünün…

Birden fazla ücretsiz şablon seçeneği ile farklı kategorilere ait HTML5 ile oluşturulmuş şablonları bulmak mümkün. Bu sayede sizin konseptinize uygun bir arayüz elde edebilirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi IM-Creator şablonlarının tamamında mobil arayüz uyumluluğu bulunmaktadır. Günümüzde mobil arayüzün artık lüksten ziyade zorunluluk haline geldiğini düşünürsek bu özelliği pekte faydalı diyebiliriz.

IM-Creator’ün içerisinde bulunan düzenleme arayüzüne ya da aracına verdikleri isim ise XPRS karşılama işlemini de sesli olarak Im Express diyerek yapıyor 🙂

Site adresi : http://imcreator.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir